TS CELULOZA KOSTRZYN - strona oficjalna

Strona klubowa

Najnowsza galeria

TS CELULOZA vs SKP Słubice
Ładowanie...

Statystyki drużyny

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 2106, wczoraj: 3092
ogółem: 1 473 754

statystyki szczegółowe

Kalendarium

17

08-2018

piątek

18

08-2018

sobota

19

08-2018

niedziela

20

08-2018

pon.

21

08-2018

wtorek

22

08-2018

środa

23

08-2018

czwartek

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
Zorza Kowalów AS Pieski 17:00
Znicz Trzemeszno Chrobry Drzeńsko 17:00
Toroma Torzym GKP Pszczew 17:00
Smogórzanka Smogóry Juwenia Boczów 17:00
SKP Słubice Lubniewiczanka Lubniewice 17:00
Pogoń Krzeszyce Leśnik Lemierzyce 17:00
2018-08-26 TS CELULOZA Kostrzyn nad Odrą FC Kursko 16:00
AS Pieski Leśnik Lemierzyce 17:00
Lubniewiczanka Lubniewice Pogoń Krzeszyce 17:00
Juwenia Boczów SKP Słubice 17:00
GKP Pszczew Smogórzanka Smogóry 17:00
FC Kursko Toroma Torzym 17:00
Zorza Kowalów Znicz Trzemeszno 17:00
2018-09-02 Chrobry Drzeńsko TS CELULOZA Kostrzyn nad Odrą 17:30
Znicz Trzemeszno AS Pieski 17:00
Toroma Torzym Chrobry Drzeńsko 17:00
Smogórzanka Smogóry FC Kursko 17:00
SKP Słubice GKP Pszczew 17:00
Pogoń Krzeszyce Juwenia Boczów 17:00
Leśnik Lemierzyce Lubniewiczanka Lubniewice 17:00
2018-09-09 TS CELULOZA Kostrzyn nad Odrą Zorza Kowalów 18:00
AS Pieski Lubniewiczanka Lubniewice 17:00
Juwenia Boczów Leśnik Lemierzyce 17:00
GKP Pszczew Pogoń Krzeszyce 17:00
FC Kursko SKP Słubice 17:00
AS Pieski Smogórzanka Smogóry 17:00
Zorza Kowalów Toroma Torzym 17:00
Znicz Trzemeszno TS CELULOZA Kostrzyn nad Odrą 00:00
Toroma Torzym Znicz Trzemeszno 17:00
Smogórzanka Smogóry Zorza Kowalów 17:00
SKP Słubice Chrobry Drzeńsko 17:00
Pogoń Krzeszyce FC Kursko 17:00
Leśnik Lemierzyce GKP Pszczew 17:00
Lubniewiczanka Lubniewice Juwenia Boczów 17:00
2018-09-22 TS CELULOZA Kostrzyn nad Odrą AS Pieski 16:00
AS Pieski Juwenia Boczów 17:00
GKP Pszczew Lubniewiczanka Lubniewice 17:00
FC Kursko Leśnik Lemierzyce 17:00
Chrobry Drzeńsko Pogoń Krzeszyce 17:00
Zorza Kowalów SKP Słubice 17:00
Znicz Trzemeszno Smogórzanka Smogóry 17:00
2018-09-29 TS CELULOZA Kostrzyn nad Odrą Toroma Torzym 16:00
Toroma Torzym AS Pieski 17:00
Smogórzanka Smogóry TS CELULOZA Kostrzyn nad Odrą 00:00
SKP Słubice Znicz Trzemeszno 17:00
Pogoń Krzeszyce Zorza Kowalów 17:00
Leśnik Lemierzyce Chrobry Drzeńsko 17:00
Lubniewiczanka Lubniewice FC Kursko 17:00
Juwenia Boczów GKP Pszczew 17:00
AS Pieski GKP Pszczew 17:00
FC Kursko Juwenia Boczów 17:00
Chrobry Drzeńsko Lubniewiczanka Lubniewice 17:00
Zorza Kowalów Leśnik Lemierzyce 17:00
Znicz Trzemeszno Pogoń Krzeszyce 17:00
2018-10-13 TS CELULOZA Kostrzyn nad Odrą SKP Słubice 16:00
Smogórzanka Smogóry AS Pieski 17:00
SKP Słubice Toroma Torzym 17:00
Pogoń Krzeszyce TS CELULOZA Kostrzyn nad Odrą 00:00
Leśnik Lemierzyce Znicz Trzemeszno 17:00
Lubniewiczanka Lubniewice Zorza Kowalów 17:00
Juwenia Boczów Chrobry Drzeńsko 17:00
GKP Pszczew FC Kursko 17:00
10  AS Pieski FC Kursko 17:00
10  Chrobry Drzeńsko GKP Pszczew 17:00
10  Zorza Kowalów Juwenia Boczów 17:00
10  Znicz Trzemeszno Lubniewiczanka Lubniewice 17:00
10  Toroma Torzym Pogoń Krzeszyce 17:00
10  Smogórzanka Smogóry SKP Słubice 17:00
10  2018-10-27 TS CELULOZA Kostrzyn nad Odrą Leśnik Lemierzyce 15:00
11  SKP Słubice AS Pieski 17:00
11  Pogoń Krzeszyce Smogórzanka Smogóry 17:00
11  Leśnik Lemierzyce Toroma Torzym 17:00
11  Lubniewiczanka Lubniewice TS CELULOZA Kostrzyn nad Odrą 00:00
11  Juwenia Boczów Znicz Trzemeszno 17:00
11  GKP Pszczew Zorza Kowalów 17:00
11  FC Kursko Chrobry Drzeńsko 17:00
12  AS Pieski Chrobry Drzeńsko 17:00
12  Zorza Kowalów FC Kursko 17:00
12  Znicz Trzemeszno GKP Pszczew 17:00
12  Toroma Torzym Lubniewiczanka Lubniewice 17:00
12  Smogórzanka Smogóry Leśnik Lemierzyce 17:00
12  SKP Słubice Pogoń Krzeszyce 17:00
12  2018-11-10 TS CELULOZA Kostrzyn nad Odrą Juwenia Boczów 15:00
13  Pogoń Krzeszyce AS Pieski 17:00
13  Leśnik Lemierzyce SKP Słubice 17:00
13  Lubniewiczanka Lubniewice Smogórzanka Smogóry 17:00
13  Juwenia Boczów Toroma Torzym 17:00
13  GKP Pszczew TS CELULOZA Kostrzyn nad Odrą 00:00
13  FC Kursko Znicz Trzemeszno 17:00
13  Chrobry Drzeńsko Zorza Kowalów 17:00

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2018-08-19 GKS Bledzew TS CELULOZA Kostrzyn nad Odrą 17:00

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2018-07-19 Zieloni Lubiechnia Wielka 2:6 TS CELULOZA Kostrzyn nad Odrą relacja ›
2018-07-21 Odra Górzyca 7:5 TS CELULOZA Kostrzyn nad Odrą relacja ›
2018-07-25 Polonia Słubice 6:1 TS CELULOZA Kostrzyn nad Odrą relacja ›
2018-07-26 TS CELULOZA Kostrzyn nad Odrą 5:3 Zorza Kowalów relacja ›
2018-07-28 TS CELULOZA Kostrzyn nad Odrą 1:5 Warta Słońsk zobacz ›
2018-08-04 TS CELULOZA Kostrzyn nad Odrą 5:6 Spójnia Ośno Lubuskie relacja ›

Najbliższe spotkanie

GKS BledzewTS CELULOZA Kostrzyn nad Odrą
spotkanie pucharowe
GKS Bledzew   TS CELULOZA Kostrzyn nad Odrą
2018-08-19, 17:00:00

Reklama

KARTA KIBICA

 

Wyniki

Mecze sparingowe
Zieloni Lubiechnia Wielka 2:6 TS CELULOZA Kostrzyn nad Odrą
Odra Górzyca 7:5 TS CELULOZA Kostrzyn nad Odrą
Polonia Słubice 6:1 TS CELULOZA Kostrzyn nad Odrą
TS CELULOZA Kostrzyn nad Odrą 5:3 Zorza Kowalów
TS CELULOZA Kostrzyn nad Odrą 1:5 Warta Słońsk
TS CELULOZA Kostrzyn nad Odrą 5:6 Spójnia Ośno Lubuskie
GKS Bledzew TS CELULOZA Kostrzyn nad Odrą

Ankiety

CZEGO BRAKUJE W KLUBIE ŻEBY OSIĄGNĄC IV LIGĘ?

Logowanie